O nas

KIM JESTEŚMY?

Projekty instalacji sanitarnych

Projektowanie sieci i instalacji gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych.

Nasza firma obecna jest na rynku od 2015 roku. Od początku działalności skupiamy się na projektowaniu w branży sanitarnej.

Posiadamy nowoczesne narzędzia programistyczne i techniczne służące do wspomagania prac projektowych oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z doświadczeniem zawodowym wynikającym z szerokiego zakresu wykonanych do tej pory opracowań i zrealizowanych inwestycji.

Posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń w projektowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę inwestycji – doradztwo techniczne (koncepcje), wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze specyfikacjami technicznymi oraz opracowanie kosztorysów i przedmiarów robót, a także prowadzenie nadzorów autorskich i inwestorskich.

Dbamy o to, aby nasze usługi były kompleksowe oraz spełniały Państwa oczekiwania terminowe, a także aby ich jakość była zawsze na najwyższym poziomie. Nasze projekty gwarantują optymalna budowę oraz eksploatację sieci, przyłączy oraz instalacji wewnętrznych.

Celem naszej firmy jest współpraca i obsługa zarówno klientów indywidualnych jak i firm, począwszy od chwili powstania idei inwestycji, poprzez współpracę z architektami na etapie koncepcji, przez okres jej realizacji, aż po oddanie obiektu do użytkowania. Służymy pomocą i doradztwem oraz współdziałamy w procesie uzyskania wszelkich pozwoleń i uzgodnień niezbędnych dla danej inwestycji.